V Hradci Králové v rámci čtvrté etapy projektu Terronic, nazývané Rezidence Park Třebeš, byla dokončena hrubá stavba dvou bytových domů. Třetí objekt generální dodavatel STAKO Hradec Králové v hrubé stavbě dokončí letos v létě. Developerská společnost EUBE v této čtvrté etapě vybuduje celkem 136 nových bytových jednotek. V červnu se otevře vzorový byt a v sobotu 13.6. mezi 10 a 15 hodinou proběhne pro zájemce den otevřených dveří.

Vzorový byt bude otevřen v objektu Z, který nabídne 42 bytových jednotek. V této budově jsou již hotové omítky, anhydritové podlahy a rozvody pro centrální vytápění. V současné době probíhá montáž obkladů. Dům má zhruba z poloviny dokončenou venkovní fasádu. Vzorový byt je připravený celý, včetně vybavení interiéru. Na druhé budově Y, jež přinese 42 nových bytů, je hotová hrubá stavba včetně střešní krytiny a příček. Nyní řemeslníci montují hrubé rozvody vody, vytápění, kanalizace a elektro. U posledního objektu X s 52 bytovými jednotkami probíhá hrubá stavba, která bude ukončena v letních měsících. V současnosti se pracuje na betonáži stropu nad 4. nadzemním podlažím a na zdění svislých nosných konstrukcí 5. NP. V prvních dvou nadzemních podlažích začíná zdění příček. V rámci celého projektu se pokládá vodovod, dešťová a splašková kanalizace.

"Zájemci o bydlení v Rezidenci Park Třebeš mohou zvenku vidět, jak stavba úspěšně roste. Nyní bychom jim rádi dali příležitost seznámit se také s tím, jak budou hotové byty vypadat. Vnímáme, že je pro klienty důležité se na vlastní oči přesvědčit, jaký bude interiér bytu ve finální podobě. Proto teď v červnu otevíráme 60metrový vzorový byt 2+kk," říká Allan Jírek, člen představenstva společnosti EUBE. "V sobotu 13. června od 10 do 15 hodin proběhne den otevřených dveří, kdy se mohou všichni zájemci o nové bydlení přijít podívat. V rámci podpory prodeje budeme poskytovat časově omezenou akční slevu pro klienty, kteří si v červnu zarezervují svůj nový byt. Získají slevový kupon na nákup kuchyní od studia PELC KUCHYNĚ. Finanční hodnota kuponu se bude lišit podle velikosti zakoupeného bytu a může dosáhnout až 130 tisíc korun," dodává dále Jírek. Rezidence Park Třebeš (Terronic IV.) je součástí rozsáhlého rezidenčního developmentu, který společnost EUBE realizuje v Hradci Králové v městské části Třebeš. V této čtvrté etapě se staví 3 bytové domy s celkem 136 bytovými jednotkami. Domy s 5 či 6 nadzemními podlažími nabídnou byty o velikostech 1+kk až 4+kk, od 40 m2 až po 100 m2. Architektem projektu je osvědčený Ateliér architektury Šuda & Horský, který se podílel na architektonickém řešení i předchozích fází projektu. Všechny 3 domy by měly být postupně dokončeny ve 2. čtvrtletí roku 2010.

Více informací získáte zde.