O výstavbě nových bytů na Žižkově se hovořilo už delší dobu. Stavba se ovšem nějaký čas odkládala. Pozemek pro výstavbu byl zakoupen již před pěti lety společně s projektem a povolením na výstavbu kancelářské budovy, ten byl ale později předělán na rezidenční bydlení. Název projektu je Rezidence Central Plaza.  Investice se vyšplhá až ke dvěma miliardám korun, které si developerská firma Central Group bude hradit ze svých vlastních zdrojů.

 

Pokud máte o byt v této lokalitě zájem, můžete se o první z nich ucházet již v září tohoto roku. Všech 682 bytů by mělo být dokončeno na jaře roku 2016.

 

Nové bydlení na Žižkově 

Celý projekt je koncipován jako luxusní, což svědčí o tom, že se bude jednat o vyšší standard provedení. Vzhled objektu je popisován jako pětipodlažní podstavec, ze kterého vyrůstá pět    osmnáctipatrových věží. V těchto věžích budou velká francouzská okna s hliníkovými rámy. Zimní zahrady i balkony se budou pyšnit skleněným zábradlím a celý objekt velmi moderním obložením – cembonitem.

 

 

Ve vyšších patrech bude k dispozici klimatizace již ve standardním vybavení. Na střechách pětipodlažních podstavců se budou nacházet zahrady. Důležitá není samozřejmě jen kvalita a design ale i bezpečnost rezidentů. Proto je celý objekt střežen kamerovým systémem a nechybí ani nonstop recepce s bezpečnostní službou.

 

 K dispozici budou byty o velikostech 1+kk až 4+kk, ke kterým ve většině případů náleží také balkon, zimní zahrada či terasa. Součástí objektu budou také podzemní parkovací stání a několik komerčních prostorů pro gastronomické a prodejní provozy v přízemní části.

 

 

Jak se žije na Žižkově?

Pražská část Žižkov se nachází téměř v centru města. Můžete se tedy bez problémů obejít bez auta. Pokud se Vám nebude chtít chodit pěšky, lze využít tramvaj jejíž stanice je přímo před objektem. Na Václavské náměstí se dostanete za deset minut. Během pár minut dojdete i ke stanici metra Flora.

 

V blízkosti objektu najdete veškerou občanskou vybavenost i místo pro využití vašeho volného času včetně sportu.