Při návštěvě vysočanské O2 Arény nebo při průjezdu ulicí Českomoravská nelze bez povšimnutí minout rychle rostoucí skelet nově vznikajícího obchodně-administrativního centra GALERIE HARFA, které otevře své brány již v letos v listopadu. Jedná se o nákupní galerii nové generace s unikátní atrakcí - veřejně přístupnou střechou se zelení, zábavním parkem, dětským hřištěm, ledovou plochou anebo vodními prvky a dalšími nevšedními zdroji zábavy pro celou rodinu. GALERIE HARFA nabídne obchodní a zábavní pronajímatelnou plochu 41.000 m2 a 20.000 m2 kancelářských prostor.

"Dokončení hrubé stavby GALERIE HARFA, jediného nového projektu poslední doby, vrcholí právě v těchto dnech," zdůraznil Tamir Winterstein, generální ředitel C&R Developments, s.r.o., společnosti ze skupiny Lighthouse Group, investora stavby. "V následujících měsících bude rychlým tempem pokračovat dokončování projektu jak po stavební a technické, tak i po obchodně administrativní stránce", dodává Tamir Winterstein.

Koncem dubna 2010 byla na projektu GALERIE HARFA zahájena spolupráce developerské skupiny Lighthouse Group a manažerské společnosti Marylance Property Management. Tým společnosti Marylance Property Management, vedený výkonným ředitelem Martinem Macháčem, tvoří další profesionálové zaměření na specializované aktivity související s přípravou a řízením obchodních center. Své služby v oblasti obchodně-administrativní správy komerčních objektů, pronájmů, marketingu, zajištění technické správy nemovitosti a zvláště pak v řízení nově vznikajícího nadregionálního obchodně-administrativního centra GALERIE HARFA budou poskytovat mj. i Pavel Skorčík, Jana Mouchová, Miluše Kafková, Radek Vlk a Michal Drobílek.

"Posílením našeho pracovního týmu se ještě zintenzivnila všechna jednání s obchodními partnery (včetně stávajících či potencionálních nájemců ploch v centru) a dodavateli. Důvěra našich partnerů nám potvrzuje, že koncept projektu je správný a že si najde své pevné místo na trhu," shodují se ředitelé obou společností Tamir Winterstein a Martin Macháč.