PSN zahájila rekonstrukci komorního domu Myslbekova na pomezí Břevnova a Hradčan, na prodej je zde 13 jednotek k bydlení

Společnost PSN spustila prodej bytů v projektu Myslbekova v oblíbené lokalitě Prahy 6. Rekonstrukcí společných prostor a fasády zde projde pětipodlažní komorní dům, kde vyroste celkem 13 moderních jednotek. První byty se téměř obratem vyprodaly a nyní je v prodeji již druhá etapa. Noví rezidenti, kteří se budou moci nastěhovat na začátku příštího roku, se mohou těšit na společnou zahradu, terasu či na herní místnost.

Projekt Myslbekova zahrnuje 10 bytových a 3 ubytovací jednotky o dispozicích 1+kk až 3+1 a velikostech od 24 do 124 m2. Ke každé náleží také sklepní kóje. V přízemí vznikne prostor pro kola či kočárky a nebude chybět ani společná místnost, kde si lze zahrát například stolní tenis. Panoramatické výhledy poskytne budoucím obyvatelům pochozí terasa. K domu patří i společná zahrada pro posezení a relaxaci rezidentů.

Výsledkem citlivé rekonstrukce bytového domu o pěti nadzemních a jednom podzemním podlaží bude nová fasáda a její zateplení, stejně jako instalace designového osvětlení. Renovací projdou také schodiště, zábradlí, poštovní schránky i vchodové dveře do bytů (včetně původního kování).

„Projekt Myslbekova nabízí jedinečnou příležitost pořídit si nové bydlení na lukrativní adrese v těsné blízkosti historického centra Prahy. Moderní a útulné jednotky rostou v poklidné ulici na konci parku, s krásným výhledem například na Pražský hrad, Petřín či Černínský palác,“ popisuje ředitel rezidenčních projektů PSN Jaroslav Macháč a dodává: „Kromě jedinečného genia loci nabízí projekt pestrou nabídku jednotek, z nichž si vybere každý – jednotlivec, pár i větší rodina. Byty jsou atraktivní i jako investice. Díky kompletní rekonstrukci domu mohou rezidenti počítat pouze s minimálními náklady na budoucí opravy.“

Myslbekova ulice na hranici pražských čtvrtí Hradčany a Břevnov spojuje výhody městského života s možnostmi aktivního odpočinku v přírodě. S nespočtem zahrad a parků se jedná o skvělé místo pro relaxaci, procházky či sportovní aktivity. Hned v sousedství je například Park Maxe van der Stoela, kde lze dětem dopřát vyžití na místním hřišti plném zábavných prvků. Na dosah je také Lobkovická či Černínská zahrada. Lokalitu ocení i milovníci historie, kteří se mohou vydat na návštěvu Pražského hradu, Nerudovy ulice nebo malebného Nového Světa s křivolakými uličkami a rázovitými domky.

Samozřejmostí je skvělá občanská vybavenost: špičková gastronomie, rozličné sportovní příležitosti (např. koupaliště Petynka), kulturní zážitky (např. v místním kině) i celé spektrum vzdělávacích institucí – od mateřské školy až po prestižní gymnázium. Lokalita vyniká výbornou dopravní dostupností, která zahrnuje bezproblémové připojení na městský okruh i páteřní tramvajové linky v blízkosti.

Luxent
Luxent
Luxent
Luxent
Luxent
Luxent
Luxent

Zdroj: www.psn.cz, www.crestcom.cz