Časopis Franchise Times Top 200 vyhlásil společnost RE/MAX International nejlepší franšízovou společností v oblasti realit. RE/MAX International se celkově umístil na dvanáctém místě, daleko před svou konkurencí. Například Century 21 obsadila čtyřicátou šestou pozici. RE/MAX International díky svým výborným výsledkům dosáhl nejvyšších příček a umístil se tak v blízkosti největších franšízových společností, jako jsou McDonalds nebo Marriott Hotels.

Franchise Times Top 200 je finanční přehled dvou stovek nejúspěšnějších společností, které byly založeny v USA. Výsledky se měří na základě celosvětových prodejů.

O společnosti RE/MAX: Společnost RE/MAX působí na českém trhu od roku 2005. Disponuje 155 kancelářemi v různé fázi otevření s více než 1 200 makléři. Společnost RE/MAX byla založena roku 1973 v americkém Denveru a dnes je leaderem na světovém trhu s nemovitostmi. Pracuje formou franšízingu. Společnost RE/MAX má 7 000 kanceláří, právně a finančně nezávislých subjektů situovaných v 72 zemích světa. RE/MAX je zkratkou pro Real Estate Maximum a vyjadřuje tak hlavní moto společnosti - maximální služby pro majitele realitních kanceláří, realitní makléře a zákazníky.