Ve spolupráci s realitní kanceláří Professionals představuje developerská společnost M&K development unikátní projekt V - POINT. Jedná se o polyfunkční projekt, který bude ve čtyřech objektech nabízet až 9200 m2 kanceláří, 800 m2 služebních bytů a 3400 m2 polyfunkčních komerčních ploch umístěných v Praze 9 - Vysočanech.

V-POINT představují celkem čtyři budovy, v nichž mohou být umístěny prostory pro podnikání i státní sféru: kanceláře, showroomy, ateliéry, datová centra, laboratoře, knihovna, archivy, školicí středisko, ambulantní zdravotnické zařízení, atd. Projekt je připraven tak, aby byla zajištěna možnost dělení realizace stavby na jednotlivé dílčí etapy dle potřeb nájemce/nájemců v daném čase.

Blízkost křižovatky Harfa zajišťuje výbornou dostupnost pro jeho uživatele i návštěvníky, a to jak veškerou městskou hromadnou dopravou, tak automobily.

Součástí projektu V-POINT je i velké množství zeleně. V celém areálu jsou navrženy rozsáhlé venkovní parkové úpravy, a to včetně popínavé zeleně, která celý areál esteticky doplní. Spotřebu energie budov sníží užití kvalitních izolačních materiálů, optimální zateplení a inovativní systémy v oblasti klimatizace a osvětlení s pozitivním vlivem na celkové ekologické vyznění stavby. Dominantu celého projektu tvoří objekt s celkovou výškou dosahující téměř 50 metrů. Zde se nabízí možnost umístit dostatečně viditelný reklamní prostor.

Dokončení projektu je předběžně plánováno na 2011 v návaznosti na zájem potencionálních nájemců.

Prodejce

Realitní kanceláře Professionals s.r.o. nabízí své služby od r. 1993, specializuje se na poskytování komplexních služeb v oblasti komerčních nemovitostí: pronájem, investmentu, průzkum trhu, project developmentu, poradenství. Další informace najdete na www.professionals.cz.

O developerovi

Developer projektu, společnost M&K Development, a.s., byla založena v roce 2003 jako skupina firem, se zaměřením na akvizice a development velkých investičních celků. Hlavní aktivity společnosti je development flexibilních budov a rezidenčních projektů.