Někteří lidé mají rádi ruch velkoměsta, ale někteří zase preferují klid a raději volí nějaké klidnější místo k bydlení mimo střed města. I mimo centrum ale můžete mít vše potřebné po ruce a žít komfortně. Rezidence Podbaba na Praze 6 je toho důkazem. 

 

Praha 6 – perfektní místo k bydlení

Rezidence Podbaba nacházející se na Praze 6 nabízí nejen kvalitní byty, ale nachází se také ve skvělé lokalitě. Toto místo je velmi pokojné, nabízí množství zeleně a především klid a život bez městského ruchu a hluku.

 

 

Pokud milujete přírodu, procházky nebo sport, můžete navštívit nedalekou rezervaci Šárka nebo park Stromovka. Tam můžete trávit váš volný čas nebo relaxovat. Stromovku rády navštěvují rodiny s dětmi kvůli velkému dětskému hřišti. 

 

Výborná dopravní dostupnost i občanská vybavenost

Kromě skvělé lokality jsou tu i další výhody. Jsou jimi dopravní dostupnost a občanská vybavenost. Byty v Rezidenci Podbaba jsou vhodné pro všechny generace. Ať jste single, mladý pár, rodina s dětmi i senior. V okolí naleznete mateřskou školku, základní školu, restaurace, je tu spousta možností pro sportovní vyžití, obchody, divadlo, lékař a další.

 

 

Pokud máte auto, velmi jednoduše se dostanete na Pražský okruh. Z něj už dojedete kamkoliv si přejete. Jestliže využíváte městskou hromadnou dopravu, můžete zvolit autobus či tramvaj, kterými se dostanete na stanici metra Dejvická asi za 3 minuty. Pak už metrem můžete jet do jakékoliv lokality.

 

 

Byty Rezidence Podbaba

Byty se pyšní moderním a elegantním vzhledem díky výborné práci předních architektů. Byly zde použity velmi kvalitní materiály. Jedná se o prvky tradiční i moderní. Všichni rezidenti se tak mohou těšit na odolné podlahy z dřevěných palubek, elegantní obklady v koupelnách nebo na dýhované zárubně interiérových dveří atd.

 

Je zde také velká nabídka dispozic a velikostí bytů. Můžete vybírat od 1+kk (cca 30 m2) až po 6+kk (cca 180 m2), což už je opravdu prostorný byt vhodný třeba pro velkou rodinu. K bytům patří i velké terasy. Možné je přikoupit garážové stání nebo sklepní prostor.