Hledáte bydlení v novostavbě? Chcete mít nablízku zeleň, ale zároveň se nechcete vzdát ruchu velkoměsta? Pak je možná právě Rezidence Vltava ideální pro vás.

 

Proč zvolit Karlín?

Karlín je čtvrť v městské části Praha 8. Nachází se mezi Libní a Novým Městem. Tato oblast je ojedinělá tím, že se zde snoubí centrum hlavního města s krásnou přírodou Rohanského ostrova. Najdete zde kavárny, obchody, restaurace, školy, školky, hřiště, úřady, poštu, farmářské trhy, supermarket, fitness.

 

 

Můžete se projít u Vltavy nebo využít zde zřízenou stezku pro cyklistiku, běhání, jízdu na bruslích atd. Stanice metra či tramvaje jsou vzdálené několik minut chůze. Bydlení v této čtvrti je vhodné pro všechny. Ať jste velká rodina, senior, pár či singl. 

 

O projektu Rezidence Vltava?

Rezidence Vltava je velmi originální novostavba, která splňuje vše, co se dá očekávat od moderního bydlení. Velmi zajímavý architektonický návrh pochází z konceptu švýcarského ateliéru EM2N. Hned si všimnete elegance a čistých tvarů. Jisté vás také zaujmou velká okna téměř až k zemi.

 

Byty v nejvyšším poschodí budou disponovat velkými střešními terasami. Tak si můžete nejen udělat pěkné posezení, ale klidně i zahrádku s květinami či bylinkami. Ani obyvatelé nižších pater nepřijdou zkrátka. Pro ně budou přichystány lodžie situované na jih k vnitřnímu parčíku, kde je klid.

 

V přízemních bytech si budete moci užít své vlastní předzahrádky, kde si můžete třeba dopřát nedělní snídani nebo si večer něco dobrého ugrilovat s přáteli.

 

 

V nabídce bude 105 nových bytů, které jsou umístěny v devíti patrech o různých výměrách. Velikost se pohybuje od 35 m2 až po opravdu prostorné apartmány, které čítají až 300 m2. Pro všechny byty bude společný vysoký standard provedení.

 

Pohodlí v první řadě

Pro pohodlný život a bezpečí bude v domě čtyřiadvacetihodinová recepční služba. Zaparkovat vůz bude možné v dvou podzemních patrech určených pro garáže. Samozřejmostí je i výtah, který vás doveze přímo do vašeho bytu.