V rezidenčním areálu Central Park Praha v Praze 3 dokončuje generální dodavatel Geosan Group stavbu první fáze zahrnující 180 bytových jednotek.

Na rozhraní Žižkova a Vinohrad, u parku Parukářka, se již jasně rýsují bytové a terasové domy, které nabídnou nejvyšší standard moderního bydlení. „V současné době je dokončena monolitická železobetonová konstrukce všech objektů," řekl zástupce společnosti Geosan Group Karel Slovák, ředitel projektu Central Park Praha. Ve všech objektech první fáze, tedy ve 3 věžích a několika terasových domech, má již většina rezidencí omítky, dokončují se obklady koupelen a byla zahájena pokládka dřevěných podlah. V plném proudu jsou i práce na ostatních površích, tedy dlažbách, malbách, sádrokartonových podhledech a předstěnách. Nedávno nastoupil dodavatel kuchyňských linek a zahájil jejich montáž. Instalují se výtahy a ostatní technologie. Vzhledem k příznivé předpovědi počasí se v blízké době začne nanášet barva na fasádu prvního objektu.

Milan Ganik, ředitel společnosti CPP Development, k postupu stavby řekl: „Těší nás, že stavba našeho komplexu spěje rychle kupředu. První obyvatelé si mohou začít přebírat své byty na jaře tohoto roku. Kromě rezidenční části se nyní intenzivně zabýváme přípravami na výstavbu fitness & wellness klubu, který dá nejen rezidentům možnost k aktivní relaxaci.“

Unikátní projekt nové rezidenční čtvrti Central Park Praha vzniká v Praze 3 na rozhraní Žižkova a Vinohrad v těsném sousedství parku Parukářka. Hybridní charakter projektu Central Park Praha kombinuje krajinotvorbu s architekturou, prvky bytu a rodinného domu, soukromí rezidence s pohodlím a službami špičkového hotelu. Tento projekt nabízí rozsah služeb, které v České republice dosud nemají obdoby: od úklidu a údržby přes mytí vozu, donášku jídla i léků, programy pro děti, venčení domácích mazlíčků, překladatelské služby až po asistenci při jednání s místními úřady. Promyšlená koncepce čtvrti kombinuje bydlení ve věžových domech s vila domky, umístěnými ve svahu kolem nového soukromého parku. Projekt doplňuje luxusní sportovní a wellness klub s plaveckým bazénem, kurty na tenis a širokým spektrem fitness studií i zázemí pro děti. Terénní vlna přirozeně uzavírá celou oblast před nevítanými návštěvníky.

Další informace:

Crest Communications

http://www.crestcom.cz/tiskove_stredisko/presscenter.php