"Vyšehrad Victoria nás zaujala tím, že je osobitou moderní administrativní budovou, která je citlivě zasazena na rozhraní tradiční obytné zástavby Nuslí a kancelářské oblasti Pankráce. Splňuje profesionální požadavky a současně našim zaměstnancům nabízí příjemné pracovní prostředí. Skanska Property je navíc referencí kvality a solidnosti, což naše dosavadní jednání potvrzují," říká Ing. Richard Krejčí, generální ředitel Bolton Czechia.

Rikard Henriksson, ředitel Skanska Property Czech Republic, k tomu dodává: "Těšíme se na naše dva nové nájemce, společnost Conteg a Bolton Czechia. V současné chvílí je pronajata více než polovina prostor, což potvrzuje fakt, že se jedná o atraktivní kanceláře na skvělém místě."

Vyšehrad Victoria se nachází na kopci naproti Vyšehradu v těsné blízkosti hotelu Corinthia a Kongresového centra Praha. Disponuje výbornou dopravní dostupností a svým nájemcům nabízí atraktivní a komfortní kanceláře na exkluzivním místě. Stavba sedmipatrové budovy Vyšehrad Victoria byla započata během minulého roku a předpokládaný termín dokončení je v posledním čtvrtletí roku 2008. Investiční náklady dosáhnou 360 mil. Kč. Budova nabídne 4.800 m2 kvalitních flexibilních kancelářských prostor a 50 parkovacích míst. O pronájem budovy se starají ve spolupráci s leasingovým oddělením developera také společnosti Knight Frank a DTZ Zadelhoff Tie Leung.

Bolton Czechia, spol. s r. o. je součástí koncernu Bolton Group, rychle rostoucí mezinárodní společnosti zabývající se výrobou a distribucí širokého spektra rychloobrátkového značkového zboží. Škála výrobků zahrnuje potraviny, čisticí přípravky, adhezivní prostředky, lepidla i produkty péče o tělo a kosmetiku, které se prodávají ve více než 125 zemích světa. CONTEG, spol. s r. o. je česká společnost specializovaná na vývoj a výrobu telekomunikačních a datových rozvaděčů. Produktové portfolio společnosti zahrnuje i kompletní řadu příslušenství, dedikovaných řešení (např. pro datová centra) a služeb s vysokou přidanou hodnotou. CONTEG se za 10 let své existence stal významným výrobcem, který exportuje své produkty do více než 50 zemí na 4 kontinentech a zaměstnává přes 400 kvalifikovaných pracovníků.

Skanska Property Czech Republic s. r. o. je součástí Skanska Commercial Development Europe (SCDE), jedné ze 14 obchodních jednotek ve skupině Skanska. Svou činnost zaměřuje především na stavební a developerské aktivity administrativních budov a logistických prostor. Soustřeďuje se na development v hlavních metropolitních oblastech České republiky, Maďarska a Polska. Skanska Commercial Development Europe je rozdělena do tří lokálních společností: Skanska Property Czech Republic, Skanska Property Hungary a Skanska Property Poland. Další informace můžete najít na www.property.skanska.com.

Více informací o společnosti Skanska naleznete na www.property.skanska.com a více informací o administrativní budově Vyšehrad Victoria na www.vysehradvictoria.cz.