Hotel Duo je ideální volbou pro rodiny, nebo skupinové akce, konference a přednášky. Hodí se pro pořádání setkání, kterých se zúčastní celé rodiny a bohatě zabaví i děti. Jde o komfortní moderní hotel s širokou nabídkou sportovních aktivit, technických služeb, vstřícným personálem a přátelskou atmosférou. Rozsáhlý komplex nabízí šest set padesát nekuřáckých klimatizovaných pokojů a wi-fi zdarma.

hotel Duo - bazén

Rodinný hotel má pro hosty připraveno mnoho možností zábavy. Pořádá bowlingové lekce, plavecké kurzy nebo aqua-aerobic. Možností jsou i kurzy plavání pro děti nebo uspořádání dětských party.

Pro děti zahrada, bowling i dětská postýlka zdarma

Sportcentrum poskytuje kromě typické výbavy, které mají hotely v Praze, jako je vyhřívaný bazén, společná i privátní sauna, masážní a kosmetický salon a wellness, i specifikum, a to dvanáct bowlingových drah. Na čtyřech z nich, které mají speciální úpravu, si mohou zahrát i děti. 

Ubytování Praha skvělé pro celou rodinu. Při konferenci se zatím zbytek rodiny pobaví v bazénu nebo na bowlingové dráze. K dispozici je i velká zahrada pro hry dětí.

Rodiny ocení, že všechny pokoje jsou nekuřácké a k dispozici mají i konvice na vaření čaje nebo kávy. Pro hosty s malými dětmi je pak na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Široké spektrum služeb za dobrou cenu

Zdarma je i v lobby wi-fi  pro vlastní notebook a přístup k počítačům v internetovém koutku. V lobby hosté uvítají řadu praktických služeb ihned po ruce – směnárenský bankomat, faxové a kopírovací služby.

Čtyřhvězdičkový hotel Praha Duo nabízí organizátorům setkání, konferencí, motivačních a dalších akcí pohodlí, jedinečnou flexibilitu a bohatou nabídku kvalitních služeb za rozumnou cenu.

Flexibilní technické vybavení na míru

Kongresový sál s kapacitou přes čtyři sta lidí a dalších deset jednacích salónků jsou ideální pro konference, schůze, motivační akce nebo teambuidingové aktivity.

Poskytuje kompletní audiovizuální technické vybavení pro organizaci akcí jako flipcharty, datové projektory, promítací plátna, mikrofony, notebooky, přehrávače CD a DVD. Hotel zajišťuje veškeré související služby občerstvení, hudbu až po květinovou výzdobu. Vychází vstříc specifickým potřebám.

Hotel Duo se nachází asi dvě stě metrů od stanice metra Střížkov. Velké soukromé parkoviště je k dispozici za poplatek. Držitelé mezinárodních průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE mohou využít slevu na bowling a bazén.