Developerská společnost EUBE a realitní kancelář Bonus Group uspořádaly v sobotu 13.6. den otevřených dveří pro zájemce o nové bydlení v Hradci Králové. V bytovém projektu Rezidence Park Třebeš otevřely vzorový byt, kam si obyvatelé Hradce i okolí mohli přijít prohlédnout rostoucí stavbu i interiér bytu.

"Potěšilo nás, že akce vzbudila velký zájem lidí a přišlo se podívat téměř 300 návštěvníků. Mnoho z nich si pochvalovalo dobrou kvalitu stavby i vkusně zařízený interiér vzorového bytu. Úspěšnost dne otevřených dveří nám dokládá sám fakt, že z návštěvníků se stávají vážní uchazeči a již během následujících několika dní si část zákazníků rezervovala nový byt," hodnotí sobotní akci Allan Jírek, člen představenstva společnosti EUBE. "Věříme, že rostoucí poptávka by mohla být prvním drobným signálem mírného oživení trhu a nové bydlení bude opět vyhledávané. Samozřejmě situaci ovlivňuje i fáze výstavby. Čím více se stavba blíží svému dokončení a klienti vidí intenzivní práci a reálný pokrok, tím více projekt přitahuje pozornost."

Vzorový byt 2+kk o rozloze 60 m2 byl otevřen v 1. patře objektu Z, který má aktuálně dokončenou hrubou stavbu a v budoucnu nabídne 42 bytových jednotek. Bytem provázeli a dotazy zodpovídali realitní makléři, zástupci developera i pracovníci spolupracujících dodavatelských firem, což návštěvníci velmi ocenili. Potenciální kupce lákal i akční program - slevový kupon na nákup kuchyní studia PELC KUCHYNĚ. Tento voucher poskytuje všem klientům, kteří si byt zarezervují do konce června slevu podle velikosti bytu až do 130 tisíc korun. Všichni noví obyvatelé Rezidence Park Třebeš také mohou využít výhod klientské karty, která jim umožní pořídit si levněji bytové vybavení či související služby. Slevy se pohybují od 5% do 15% a lze je uplatnit u vybraných partnerů. Klienti za výhodnější cenu mohou získat nábytek do ložnic, dětských a obývacích pokojů, lůžkoviny a bytové dekorace, čalouněné zboží, značkové kuchyně, okenní žaluzie či rolety, interiérové práce od návrhu až po montáž nebo využít služeb stěhovací firmy.

Rezidence Park Třebeš je čtvrtou fází rozsáhlého rezidenčního developmentu Terronic, který společnost EUBE realizuje v Hradci Králové v městské části Třebeš. V této etapě se staví 3 bytové domy s celkem 136 bytovými jednotkami. Domy s 5 či 6 nadzemními podlažími nabídnou byty o velikostech 1+kk až 4+kk, od 40 m2 až po 100 m2. Architektem projektu je osvědčený Ateliér architektury Šuda & Horský, který se podílel na architektonickém řešení i předchozích fází projektu. Všechny 3 domy by měly být postupně dokončeny ve 2. čtvrtletí roku 2010.

Více informací naleznete zde