Projekt Zámecké zahrady ve Vysokém Újezdu – krásná příroda, čerstvý vzduch a klid

 

Vysoký Újezd je krásná středočeská obec, která je obklopená křivoklátskými a brdskými lesy. Krásná příroda i dobrá dopravní dostupnost vytváří rovnováhu mezi životem na vesnici a ve městě. Obec Vysoký Újezd prošla výraznou revitalizací.

 

Součástí revitalizace bylo vysazení více než 1600 stromů, výstavba centrálního parku, vytvoření zelených ploch, zrušení nedaleké skládky, postavení čističky odpadních vod atd. Projekt Zámecké zahrady nabízí život v zeleni, na čerstvém vzduchu a přitom nedaleko Prahy.

 

 

Pro zájemce je tu nabídka několika různých lokalit, které jsou rovnoměrně rozmístěny kolem původní zástavby: Višňovka, Pod Ovčínem, Za Hospodou, Na Turyni, U Kamenů a V Americe. V každé z nich jsou parcely, které jsou napojeny na všechny inženýrské sítě – elektrická energie, plyn, pitná voda i obecní kanalizace.

 

Chcete pouze pozemek, nebo i vilku?

Tento projekt je jedinečný tím, že zájemce si může vybrat buď pouze parcelu nebo má i možnost si nechat postavit vilu. V nabídce jsou vily ojedinělého a velmi moderního designu a také nízkoenergetické domy.

 

Cihlové vily jsou obložené přírodními materiály, které kombinují dřevo a kámen, jsou navrženy v pěti variantách. Vybírat můžete z dispozic 5+kk o velkosti 164 m2 až 244 m2. Podlahy, dveře a další nejsou realizovány, aby si sám zákazník mohl vybrat podle svých představ. Dále existují dvě varianty nízkoenergetických dřevostaveb, které jsou navrženy v dispozicích 2+kk (120 m2) a 6+kk (130 m2).

 

 

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Do Prahy nebo Berouna se dostanete za 15 minut, což není pro dojíždění za prací žádný problém. Ale díky dobré občanské vybavenosti lze spoustu věcí vyřídit přímo v obci. Nalézá se zde obchod, kde je možné koupit potraviny a věci denní potřeby, úřad nebo pošta.

 

Rodiny s dětmi potěší mateřská a základní škola a také nově vybudované dětské hřiště. Nedaleko se nachází golfový areál s příjemnou restaurací.