Byt na prodej, 2+kk, Praha 8 - Bohnice
Praha 8 - Bohnice, 18 100, Katovická 412/2
7 250 000 Kč (za nemovitost) Cena včetně provize, včetně právního servisu, včetně provize, včetně právního servisuPraha 8 - Bohnice, 18 100, Katovická 412/2
7 250 000 Kč (za nemovitost) Cena včetně provize, včetně právního servisu, včetně provize, včetně právního servisuByt na prodej / 2+kk / 45 m2 - Byty na prodej typu 2+kk za nabídkovou cenu 7 250 000 Kč. Vybraná nemovitost - 2+kk se nachází v městské části Praha 8. Typ vlastnictví osobní. Plocha nemovitosti je 45 m2.
Nabízíme Vám moderní byt 2+kk po kompletní rekonstrukci v klidné lokalitě Prahy 8 - Bohnice. Tento světlý a útulný byt o celkové velikosti 44,69 m² včetně sklepní kóje 2,45 m² se nachází ve 2. NP panelového domu s výtahem. Dispozice bytu nabízí vstupní předsíň (5,95 m²), obývací pokoj (17,98 m²), s odděleným kuchyňským koutem (4,70 m²), ložnici (10,48 m²) a koupelny (3,13 m²) s nadstandardním sprchovým koutem pro dvě osoby a LED osvětlením. Byt má po rekonstrukci elektroinstalaci včetně revize. Součástí prodeje jsou vestavné skříně (další nábytek dohodou). Bezpečnostní dveře nejvyšší kvality s certifikací neprůstřelnosti. (standard dane kategorie spol. ADLO). Venkovní elektronické rolety a Vám zajistí odstínění od současných vysokých teplot. Díky dobrému stavu objektu a jeho výborné dostupnosti je tato nemovitost ideální pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení v klidné lokalitě s veškerou vybaveností na dosah (nákupní centrum ODRA přímo u domu). V dojezdové vzdálenosti aquacentrum Šutka. Cca 10 minut pěšky se nachází botanická zahrada, kde je roční vstupné pro místní obyvatele za 100,- Kč. Přímo u domu zastávka MDH "Odra" s přímým spojením na Metro "C" "Kobylisy" - 8 minut. Buďte první, kdo si užije veškeré výhody tohoto skvělého bytu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!
Veletržní 924/14, 17000, Praha 7