Byt na prodej, 2+kk, Praha 9 - Vysočany
Praha 9 - Vysočany, 19 000, Kolbenova 1032/5h
9 920 000 Kč (za nemovitost) Cena včetně provize, K bytu je možné přikoupit garážové stání.Praha 9 - Vysočany, 19 000, Kolbenova 1032/5h
9 920 000 Kč (za nemovitost) Cena včetně provize, K bytu je možné přikoupit garážové stání.Byt na prodej / 2+kk / 45 m2 - Byty na prodej typu 2+kk za nabídkovou cenu 9 920 000 Kč. Vybraná nemovitost - 2+kk se nachází v městské části Praha 9. Typ vlastnictví osobní. Plocha nemovitosti je 45 m2. Dostupné od 21.03.2026.
V zastoupení developera nabízíme k prodeji loftový byt 2+kk s balkonem (4 m2) a terasou (11 m2) s velkolepým výhledem na Prahu. Byt je orientovaný na západní stranu, takže v jarních a letních měsících si tak můžete vychutnávat posezení se sklenkou dobrého vína při západech slunce nad krásnou Prahou. Pro větší komfort je byt vybaven klimatizací, rekuperací, elektrožaluziemi a podlahovým topením. K bytu je možné přikoupit garážové zakladačové parkovací stání za 495 000 Kč. Tento developerský projekt získal ocenění jako uznání za nejlepší stavbu využívající stávající objekt v bývalé průmyslové lokalitě. Jedná se o objekt, který díky revitalizaci a rekonstrukci bývalé továrny ČKD se proměnil v moderní designové bydlení. Developer do 3. patra v bytech zachoval původní prvky z továrny, jako jsou například trámy a krakorce. Od 4. patra se jedná o novostavbu. V projektu můžeme najít byty od 1+kk až po 6+kk. Skvělá dopravní dostupnost, kde se před domem nachází zastávka tramvaje a metro Kolbenova 300 m od objektu. Přímo naproti je komplex Pragovka, nabízející jak kulturní, sportovní, tak kulinářské vyžití. Skoro za rohem se nacházejí obchodní centra jako Fénix a Galerie Harfa. Pro fanoušky sportovních zápasů a velkých koncertů ideální bydlení v blízkosti O2 arény a zároveň v blízkosti přírody jako Klíčovské sady. Byt je k dispozici ihned, pro více informací o objektu a jiných dispozic bytů/ateliérů přímo od developera mě prosím kontaktujte.
Rumunská 18/22, 12000, Praha 2